5965476_m

Je cestování last minute výhodné?

Zájezdy kupované na poslední chvíli, tzv. last minute, se stále těší vzrůstající oblíbenosti. Kdo by nechtěl ušetřit několik tisíc korun za cestování? Pokud nejste vázáni časem, stačí zajít do cestovní kanceláře nebo se podívat na internet a vyjede vám stovky nabídek k vycestování „last minute“.

Přílišné váhání se však nevyplácí, nejvýhodnější a nejlevnější nabídky jsou během několika hodin rozebrány a na vás nemusí zůstat původně vybraná destinace. Kolik celkem zaplatíte záleží hlavně na vybrané zemi, termínu, ubytování a daších okolnostech.

Nejskvělejší nabídky očekávejte vždy týden až pár dní před plánovaným odletem či odjezdem. Bohužel, ne všechny zveřejněné nabídky jsou skutečně nezadané. Stačí pár okamžiků a vybraný pobyt v hotelu je již dávno vyprodán. Cestovní agentura s vámi dojedná storno, vy si zase vyberete a opět stornujete pro obsazenost. Neustálé hledání může člověka otrávit a řekne si, že to raději příště zkusí first minute – tedy mnohem dříve, než nastane přesun na vysněné místo.

Vyhovuje vám nabízený hotel, služby, vzdálenost pláže v last minute? Pak ihned rezervujte! A snad vše vyjde…

9,670 shlédnutí
Kategorie: Články.
1 hlas2 hlasy3 hlasy4 hlasy5 hlasů (Zatím žádné hodnocení)
Loading ... Loading ...
Facebook Twitter Linkuj si !
Napište komentář ... děkujeme.
  • O levných zájezdech online

    Chystáte se na zahraniční dovolenou? Je vaším cílem co nejvíce ušetřit a zároveň strávit příjemný čas v zajímavé destinaci? Čtěte informace na novém portálu zájezdy-levně.cz

  • Jak cestujete ?
    | Výsledky
    Loading ... Loading ...