8582457_m

Kde si v zahraničí užít levnou dovolenou?

Chystáte se na zahraniční dovolenou? Je vaším cílem co nejvíce ušetřit a zároveň strávit příjemný čas v zajímavé destinaci? Dáme si alespoň nějaké tipy kam se vydat.

Dovolená u moře

Jak trávit dovolenou u moře, aby vás vyšla co nejlevněji? Oblíbenou a cenově přijatelnou destinaci představuje Bulharsko. Chcete-li tu strávit klasickou dovolenou u moře, vyjeďte sem v sezóně. V květnu či září jsou v Bulharsku četné dešťové srážky. Do Bulharska můžete vyrazit také v zimě za lyžováním. I tato dovolená vás vyjde levně.

Levnou dovolenou si můžete užít v Chorvatsku. Nejlaciněji vám vyjde, pokud se sem vydáte vlastním autem. Cesta do této země je pohodlná a vcelku rychlá. Postupně tu však dochází k zdražování služeb a potravin.

Cenově přijatelnější zůstává také Itálie, především její nejznámější letovisko Bibione. Pokud vám však vadí velké davy turistů, volte jiná letoviska.

Aktivní dovolená

Rádi chodíte po horách a láká vás zdolávat vrcholy někde za hranicemi? Kam vyjet? Prvním místem, které vás jistě napadne, jsou Alpy. Nabízí mnohé nádherné vrcholy pro lyžování i pěší turistiku. Ovšem většina alpských destinací nejsou nejlevnější.

Pokud chcete ušetřit, vydejte se na ukrajinské či rumunské hory. I zde najdete mnoho zajímavých pohoří. Rumunsku vévodí Fagaraš s nejvyšším bodem Modoveanu (2 544 m.n.m.) Na Ukrajině je významné Ukrajinské Karpaty nabízející celou řadu zajímavých turistických cest.

Zahraniční dovolené jsou v širokém cenovém rozmezí. Budete-li pečlivě hledat, najdete destinace, které jsou cenově velmi příznivé. Oblíbeným způsobem jak ušetřit za zahraniční dovolenou je tzv. last minute, tedy zakoupení zájezdu jen pár dní před odjezdem.

11,372 shlédnutí
Kategorie: Články.
1 hlas2 hlasy3 hlasy4 hlasy5 hlasů (Zatím žádné hodnocení)
Loading ... Loading ...
Facebook Twitter Linkuj si !
Napište komentář ... děkujeme.
  • O levných zájezdech online

    Chystáte se na zahraniční dovolenou? Je vaším cílem co nejvíce ušetřit a zároveň strávit příjemný čas v zajímavé destinaci? Čtěte informace na novém portálu zájezdy-levně.cz

  • Jak cestujete ?
    | Výsledky
    Loading ... Loading ...