levné lyžování v Alpách

Levné lyžování Alpy

Vyjet si za hranice levně dnes není žádným problémem. I na hory se dostanete za příznivé ceny a nemusí jít zrovna o pobyt v českých lyžařských střediscích. Ani v letošní sezóně nechybí zajímavé nabídky na levné lyžování v Alpách. Zároveň nejde o nějaká nelákavá střediska, ale o hojně navštěvované lokality.

Vyrazit můžete do Itálie, Francie, nebo Rakouska. Alpské země vás vždy přivítají s nadšením a kromě dlouhých sjezdovek, zasněžených svahů a kvalitně udržovaných míst k lyžování se můžete těšit na příjemné lidi a zajímavé kulturní vyžití. Lyžování Alpy levně je k mání pro každého – pro jednotlivce, rodiny s dětmi, skupinu přátel, náročné lyžaře i začátečníky.

Chcete si dopřát perfektní lyžovačku v Alpách za příznivou cenu? Není problém si vhodnou lokalitu zarezervovat už předem, ale i na poslední chvíli seženete zajímavé nabídky. Kam lidé do Alp jezdí?

K nejoblíbenějším střediskům ve Francii patří například Risoul/Vars, Alpe d´Huez, Puy St. Vincent, Les Orres, Chamrousse, kde nabízejí levné lyžování, vynikající sněhové podmínky a zároveň skvělé služby.

Ani italská lyžařská střediska by neměla ujít vaší pozornosti. Jsou známá díky širokým sjezdovým dálnicím a uvítají vás sluncem ozářené svahy. Všude vládne pohoda. Vybrat si můžete třeba lyžování v Sappadě s 22 km sjezdovek, v Bormiu nebo v Prato Nevoso s univerzálními možnostmi lyžování.

Rakousko je svou vzdáleností nejblíže k naší republice, tudíž se sem mnoho lidí vypravuje na zimní dovolené a hledá lokality s možností levného a kvalitního lyžování. Stále populárnější je Nassfeld, dějiště MS v alpském lyžování Schladming, Lungau s 228 km sjezdovek všech obtížností nebo jeden z nejznámějších ledovců Evropy Zillertal/Hintertux. Na české lyžaře jsou zvyklí také v zimních střediscích v Bad Kleinkirchheim, Saalbach-Hinterglem Leogang, Tomatal, Korutany a Salzburgerland.

5,982 shlédnutí
Kategorie: Články.
1 hlas2 hlasy3 hlasy4 hlasy5 hlasů (Zatím žádné hodnocení)
Loading ... Loading ...
Facebook Twitter Linkuj si !
Napište komentář ... děkujeme.
  • O levných zájezdech online

    Chystáte se na zahraniční dovolenou? Je vaším cílem co nejvíce ušetřit a zároveň strávit příjemný čas v zajímavé destinaci? Čtěte informace na novém portálu zájezdy-levně.cz

  • Jak cestujete ?
    | Výsledky
    Loading ... Loading ...