poznávací zájezd

Levné poznávací zájezdy

Rádi cestujete a ještě raději někam za poznáváním zahraničních měst a míst? Oblíbené poznávací zájezdy s průvodcem se pořádají do mnoha míst po Evropě i jinde. Nástupními místy jsou nejčastěji města Brno, Praha, Ostrava, Plzeň, Jihlava, Znojmo a vybrat si můžete různě nakombinované poznávací cesty za skvělé ceny.

 

Londýn, Paříž, Řím, Barcelona – to jsou nejčastější destinace, kam se lze vypravit letecky nebo autobusem. Poznávací trasy jsou většinou připravené na čtyři až sedm dní. Vybírat si lze z mnoha termínů, přičemž se nejvíce hodí ty mimo hlavní sezónu – na jaře a na podzim. Vyrazit můžete na nákupy, za atrakcemi pro děti, za historickými památkami, za přírodou typickou pro zdejší krajiny. Některé cestovky vám dávají vybrat a vy si sami zvolíte nejzajímavější program. V ceně poznávacího zájezdu je zahrnuta cena letenky (jízdenky), transfery z letiště, hotel, mapy, určené jídlo. Průvodce vám bude k dispozici nejen pro informace o prohlížených místech a památkách, ale pomůže v případě potřeby. Levné poznávací zájezdy seženete jako first nebo last minute. Pokud pro vás není problém se narychlo sbalit a jet, máte dostatek možností vyjet.

 

Tipy na poznávací zájezdy

Vydat se můžete na poznávání oblasti křídových útesů do Normandie, do Bretaně s keltskými zvyky, pohřebními mohylami, majáky a také s vysokým přílivem. Nemůžete vynechat slanou Paříž, kde najdete mnoho historických památek. Mezi Francií a Katalánskem naleznete Languedoc a Roussillon se středověkými hrady, opevněním, skalními útesy a mořem. Projet se lze i horským vláčkem.

 

Zajímavé bude poznávání Korutan a Julských Alp, kde si užijete krás ledovců, čistých jezer, salaší, soutěsek, vodopádů a horských luk. Počítejte s turistickými výšlapy po pěkných místech tohoto kraje. Zajímavý bude i výlet do Itálie, kde navštívíte atraktivní Neapolský záliv, ostrov Capri, Pompeje, Řím a Neapol.

 

7,953 shlédnutí
Kategorie: Články.
1 hlas2 hlasy3 hlasy4 hlasy5 hlasů (Zatím žádné hodnocení)
Loading ... Loading ...
Facebook Twitter Linkuj si !
Napište komentář ... děkujeme.
  • O levných zájezdech online

    Chystáte se na zahraniční dovolenou? Je vaším cílem co nejvíce ušetřit a zároveň strávit příjemný čas v zajímavé destinaci? Čtěte informace na novém portálu zájezdy-levně.cz

  • Jak cestujete ?
    | Výsledky
    Loading ... Loading ...